Lekcje specjalistyczne

W skład naszej bogatej oferty skierowanej do przedsiębiorstw wchodzą również lekcje specjalistyczne w dziedzinach:

  • bankowości i finansów (angielski),
  • chemii i farmacji (angielski),
  • europeistyki (angielski, niemiecki),
  • terminologii umów angielskich

Prowadzimy lekcje, których celem jest zarówno doskonalenie praktycznej znajomości języka, wymowy, jak i poszerzanie słownictwa specjalistycznego. Organizujemy lekcje indywidualne i dla grup (maksymalnie 6-osobowych) w siedzibie naszych Klientów lub w naszej firmie. Native speakerzy, pracownicy naukowi szkół wyższych oraz eksperci w zakresie lingwistyki stosowanej posiadający duże doświadczenie w wymienionych dziedzinach skutecznie pomogą podnieść kwalifikacje językowe kadry naszych Klientów.


Adresaci oferty

Kadra menedżerska, prawnicy, specjaliści i przedstawiciele handlowi pragnący doskonalić wymowę bądź poszerzyć znajomość terminologii specjalistycznej i zdolność komunikowania się we wskazanych dziedzinach wiedzy.


Cel strategiczny

Spełnienie własnych ambicji i pasji, uzyskanie przewagi konkurencyjnej firmy, zwiększenie szans na rynku pracy.


Kluczowe informacje

  • Lekcje prowadzą specjaliści w danej dziedzinie wiedzy z bardzo dobrą znajomością języka obcego oraz filologowie – tłumacze specjalizujący się w obsłudze klientów z sektora finansowego i obrotu prawnego z zagranicą.
  • Zajęcia z programem indywidualnie dostosowanym do potrzeb Klienta.
  • Zajęcia w siedzibie Klienta.

UWAGA

Nowe tematy zajęć będą sukcesywnie dodawane zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez Klientów. Zapraszamy do przesyłania pytań.

Lekcje specjalistyczne

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat zakresu świadczonych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu.

Oprócz lekcji specjalistycznych oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw, w ramach której proponujemy m.in. tłumaczenia sprawozdań finansowych, korespondencji handlowej i finansowej oraz oprogramowania dla firm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu oraz wizyty w naszym biurze, którego siedziba znajduje się w Krakowie.